Osobní
 • Osobní
 • Podnikatelé
 • Firmy a veřejná správa
Osobní
 • Osobní
 • Podnikatelé
 • Firmy a veřejná správa

50% sleva na audioknihu KNIHA VZPOMÍNEK od Rowana Colemana v O2 Knihovně

doporučené

 • Využijte 50% slevu na audioknihu KNIHA VZPOMÍNEK od Rowana Colemana v O2 Knihovně na www.o2knihovna.cz nebo v aplikaci O2 Knihovna.
 • Původní cena je 249 Kč, cena po slevě 125 Kč.
 • Nabídka platí do 21. 9. 2020.

Kniha vzpomínek - audiokniha obsahuje příběh učitelky, které krade vzpomínky Alzheimerova choroba, a proto je pro sebe i své blízké uchovává ve svém deníku. Autorka Rowan Coleman. Čte Dana Syslová, Martin Preiss, Terezie Taberyová, Šárka Vondrová. Režie, hudba, mistr zvuku Miloš Vrána. Překlad Zora Šíchová.
Silný příběh učitelky Claire, která má milujícího manžela, dvě dcery, všetečnou matku a Alzheimera. Příběh popisuje zoufalé snažení užívat si každého okamžiku mladé ženy, která moc dobře ví, co ji čeká – na stejnou nemoc totiž zemřel její otec. Zapisuje si momenty z minulosti i současnosti na radu terapeuta, a deník nazve Knihou Vzpomínek – s vědomím, že to bude to jediné, co po ní její rodině zbude.
Více o audioknize najdete tady

Jak čerpat výhodu

 1. Pro slevový kód klikněte na tlačítko Získejte výhodu.
 2. Zadejte své O2 mobilní číslo nebo číslo přípojky a kód z faktury.
 3. Obdržíte SMS se slevovým kódem.
 4. Váš slevový kupón uplatněte v aplikaci nebo portálu O2 Knihovna.
 5. Nejjednodušší poslech zakoupené audioknihy je přes aplikaci O2 Knihovna na mobilním telefonu nebo tabletu. Aplikace je ke stažení zdarma na adrese: www.o2knihovna.cz/aplikace/ap4-58.

Uplatnění na www.o2knihovna.cz

 1. Po přihlášení zadejte váš kód na www.o2knihovna.cz/voucher a poté budete přesměrováni do detailu dané položky, kde ji lze získat za zvýhodněnou cenu kliknutím na tlačítko koupit.
 2. Pokud nevyužijete slevu hned, po přihlášení pod vaším číslem tuto slevu budete mít aktivní po dobu platnosti voucheru. Zakoupenou audioknihu si můžete stáhnout do vašeho počítače.

Uplatnění v aplikaci

 1. Po vstupu do aplikace je nutné se nejprve přihlásit. Pokud budete přistupovat přes mobilní data, automaticky rozpoznáme Vaše číslo a ihned můžete nakupovat. Pokud budete přistupovat přes wi-fi, je nejprve nutné se přihlásit přes sekci „Moje“ (ikonka panáčka v pravém horním rohu) zadáním vašeho telefonního čísla a následně jednorázového hesla, které vám zašleme.
 2. Po kliknutí na ikonu „Můj účet“ (ikonka panáčka v pravém horním rohu), a poté na tlačítko „Použít dárkový poukaz“ se dostanete na stránku, kde zadáte Váš kód a budete přesměrováni do detailu dané položky, kde ji lze získat za zvýhodněnou cenu kliknutím na tlačítko koupit.
 3. Po zakoupení můžete audioknihu ihned poslouchat přímo v aplikaci. Přejeme příjemný poslech.

Pravidla čerpání

 • 1 telefonní číslo může výhodu čerpat 2x po dobu platnosti nabídky.

Platnost kódu

 • Slevový kód je platný do 21. 9. 2020.
Podmínky používání cookies