Osobní
  • Osobní
  • Podnikatelé
  • Firmy a veřejná správa
Osobní
  • Osobní
  • Podnikatelé
  • Firmy a veřejná správa

40% sleva na audioknihu Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti od Ransona Riggse v O2 Knihovně


  • Využijte 40% slevu na audioknihu Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti od Ransona Riggse v O2 Knihovně na www.o2knihovna.cz nebo v aplikaci O2 Knihovna.
  • Původní cena je 299 Kč, cena po slevě 180 Kč.
  • Nabídka platí do 6. 12. 2020.

Tajemný ostrov. Opuštěný sirotčinec. Stará sbírka bizarních fotografií.
Existuje opravdu podivný sirotčinec pro děti se zvláštními schopnostmi, o němž Jacob jako malý slýchával? Teď je mu šestnáct a po rodinné tragédii se vydává na cestu, která mu umožní pochopit, kým vlastně je. Nezodpovězené otázky jej zavedou na vzdálený ostrov u břehů Walesu, kde objeví rozpadající se trosky starého domu. Když bloumá opuštěnými chodbami, uvědomuje si, že jeho obyvatelé byli skutečně velmi neobvyklí. Co s nimi má společného? A mohli by být ještě naživu?
Více o audioknize najdete tady.

Jak čerpat výhodu

  1. Pro slevový kód klikněte na tlačítko Získejte výhodu.
  2. Zadejte své O2 mobilní číslo nebo číslo přípojky a kód z faktury.
  3. Obdržíte SMS se slevovým kódem.
  4. Váš slevový kupón uplatněte v aplikaci nebo portálu O2 Knihovna
  5. Nejjednodušší poslech zakoupené audioknihy je přes aplikaci O2 Knihovna na mobilním telefonu nebo tabletu. Aplikace je ke stažení zdarma na adrese: hwww.o2knihovna.cz/aplikace/ap4-58.

Uplatnění na www.o2knihovna.cz

  1. Po přihlášení zadejte váš kód na www.o2knihovna.cz/voucher a poté budete přesměrováni do detailu dané položky, kde ji lze získat za zvýhodněnou cenu kliknutím na tlačítko koupit. Pokud nevyužijete slevu hned, po přihlášení pod vaším číslem tuto slevu budete mít aktivní po dobu platnosti voucheru. Zakoupenou audioknihu si můžete stáhnout do vašeho počítače.

Uplatnění v aplikaci

  1. Po vstupu do aplikace je nutné se nejprve přihlásit. Pokud budete přistupovat přes mobilní data, automaticky rozpoznáme Vaše číslo a ihned můžete nakupovat. Pokud budete přistupovat přes wi-fi, je nejprve nutné se přihlásit přes sekci „Moje“ (ikonka panáčka v pravém horním rohu) zadáním vašeho telefonního čísla a následně jednorázového hesla, které vám zašleme.
  2. Po kliknutí na ikonu „Můj účet“ (ikonka panáčka v pravém horním rohu), a poté na tlačítko „Použít dárkový poukaz“ se dostanete na stránku, kde zadáte Váš kód a budete přesměrováni do detailu dané položky, kde ji lze získat za zvýhodněnou cenu kliknutím na tlačítko koupit.
  3. Po zakoupení můžete audioknihu ihned poslouchat přímo v aplikaci. Přejeme příjemný poslech.

Pravidla čerpání

  • 1 telefonní číslo může výhodu čerpat 2x po dobu platnosti nabídky.

Platnost kódu

  • Slevový kód je platný do 6. 12. 2020.
Podmínky používání cookies